Cennik

Jeżeli chcesz umieścić standardowy opis firmy produkcyjnej, wytwórcy rekodzieła lub artysty a także zaprezentować produkt, wyrób rękodzieła lub utwór/dzieło z możliwością dołączenia zdjęcia, możesz tego dokonać w serwisie Syrena.Info całkowicie BEZPŁATNIE – prosimy jedynie o rejestrację.
 

 

1. Do umieszczania wpisów w serwisie Syrena.Info zapraszamy wyłącznie polskich producentów, polskich wytwórców rękodzieła i polskich artystów.

Polscy producenci, wytwórcy i artyści to podmioty lub osoby które są zarejestrowane lub zameldowane w Polsce, których własność kapitałowa należy co najmniej w 51 proc. do obywateli polskich i które nie są zależne kapitałowo od podmiotów zagranicznych.

2. Podstawowe wpisy w katalogach firm i produktów dla zarejestrowanych użytkowników są bezpłatne.

3. Przy sprzedaży produktów, rękodzieła lub sztuki za pośrednictwem przekierowania zamówienia w Serwisie prosimy o wpłatę dowolnej kwoty wsparcia na nasz rachunek bankowy. Każda złotówka pomoże nam wspierać promocję polskich produktów, rękodzieła i sztuki.

4. Za usługi ponadstandardowe (wpisy premium i reklamy) prosimy o dokonanie wpłaty przelewem zwykłym zgodnie z aktualnymi cennikami tych usług.

5. Numer rachunku bankowego serwisu Syrena.Info:
73 7999 9995 0651 7092 4904 0001
właściciel Grzegorz Czarnecki

 

Cennik wpisów produktów o niestandardowym charakterze prezentuje się w sposób następujący:
 

Wpis Premium - wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany jako jedna z pierwszych pozycji listy kategorii.

Wpis Premium Plus - prezentowany na stronie głównej serwisu oraz wyróżniony niebieską ramką, oraz prezentowany jako jedna z pierwszych pozycji listy kategorii.

Wpis Wyróżniony - ogłoszenie wyświetlane jest na szarym tle wyróżniając się na tle zwykłych ogłoszeń na liście wyników kategorii i podkategorii w której zostało dodane. 
 

Cennik rozszerzonych wpisów produktów
Wpis Premium /30 dni/        10 zł
Wpis Premium Plus /30 dni/        15 zł
Wpis Wyróżniony /30 dni/          5 zł
Ceny netto, VAT 23%

 

 

Cennik rozszerzonych wpisów firm prezentuje się w sposób następujący:
 

 

Wpis Premium - pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe jak i prezentacja oferty w postaci zdjęć. Wpis taki otrzymuje podstronę w serwisie. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i jako jedna z pierwszych pozycji listy kategorii w której został dodany.

Wpis Premium Plus - wizytówka firmy prezentowana w subdomenie serwisu SYRENA.INFO, pełna informacja o firmie, opis oraz produkty, pełne dane kontaktowe, galeria zdjęć. Prezentowany jest w wyróżnionej niebieskiej ramce i jako jedna z pierwszych pozycji listy kategorii w której został dodany.
 

Cennik rozszeronych wpisów firm
Wpis Premium /365 dni/     35 zł 
Wpis Premium Plus /365 dni/     60 zł

Ceny netto, VAT 23%

 

Jak zapłacić za dodatkowe usługi?
 

1. Przy sprzedaży produktów, rękodzieła lub sztuki za pośrednictwem przekierowania zamówienia w Serwisie prosimy o wpłatę dowolnej kwoty wsparcia na nasz rachunek bankowy. Każda złotówka pomoże nam wspierać promocję polskich produktów, rękodzieła i sztuki.
 

 

2. Za usługi ponadstandardowe (wpisy premium i reklamy) prosimy o dokonanie wpłaty przelewem zwykłym zgodnie z aktualnymi cennikami tych usług.
 

 

3. Numer rachunku bankowego serwisu Syrena.Info:

73 7999 9995 0651 7092 4904 0001

właściciel rachunku Grzegorz Czarnecki
 

UWAGA! DO ODWOŁANIA W SERWISIE DOSTĘPNE SĄ TYLKO OPCJE BEZPŁATNE

 

Aktualności Archiwum aktualności
Reklama